WARSZTATY PRZYRODNICZO - PLASTYCZNE - SIKORKA

W poniedziłkowe przedpołudnie zawitała do nas Pani Aneta ze Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, która przeprowadziła dla nas warsztaty przyrodniczo - plastyczne podczas, których mogliśmy się dowiedzieć o życiu ptaków oraz sposobie dbania ich zimą. Na zakończenie spotkania dzieci wykonały pracę plastyczną - sikorka.

BAL

W piątek 14.01. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy, na który wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy. Od rana w naszej sali było radośnie i wesoło, a każde dziecko miało w tym dniu na sobie niepowtażalne przebranie. Można było spotkać m.in. wróżki, księżniczki, postacie z Harrego Pottera, policjantów...

Przedszkolaki bawiły się w rytm muzyki pod wodzą Kaluna Niko, a w przerwie mogły posilić się przekąskami by po chwili wrócić do dalszej wspólnej zabawy.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.