Spotkanie z policjantami: "Bezpieczne wakacje"

W naszym ogrodzie gościliśmy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, którzy opowiedzieli o pracy policjanta. Dzieci wzięły udział w ciekawej pogadance związanej z bezpieczeństwem w czasie wakacji. Końcową atrakcją była możliwość oglądnięcia radiowozu policyjnego.

1. Brzeski Pułk Saperów

W naszym Przedszkolu mieliśmy okazję gościć żołnierzy z 1. Brzeskiego Pułku Saperów, którzy opowiedzieli o swojej pracy.

Dzieci zapoznały się ze sprzętem saperskim oraz mogły wsiąść do specjalistyczneo wozu. Dowiedziały się, jak nalezy zachować się w sytuacji znalezienia niewybuchów.

Taką ważną lekcję zapamiętają na długo.

Zajęcia sportowe w Szkole Podstawowej nr 1

8 czerwca grupa 3 odwiedziła Szkołę Podstawową nr 1, gdzie odbyły się ciekawe zajęcia sportowe oraz przeróżne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

Po męczącym treningu zostaliśmy zaproszeni na relaks do pokoju multimedialnego.

Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i naładowane pozytywną energią.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.