Dbamy o zwierzęta zimą

Jednym z zadań Ogólnopolskiego Projektu „Jestem małym przyjacielem przyrody” jest dokarmianie ptaków zimą,

organizowanie karmników lub pokarmu dla ptaków.

Zima to trudny czas dla ptaków, dlatego należy im pomagać. Dzieci z grupy III dowiedziały się czym można dokarmiać ptaki.

Z dużym zaangażowaniem  wykonały dla nich przekąski pełne różnych nasion, które  zawiesiły na drzewach w ogrodzie przedszkolnym.

Dzieci zgodnie obiecały, że podczas zimowych spacerów będą systematycznie uzupełniać zapasy.

Przedszkolaki dobrze wiedzą, że bez ich pomocy wiele ptaków mogłoby nie przetrwać trudnych zimowych warunków.

Warsztaty przyrodniczo-plastyczne - wiewiórki

W dniu 17.01 Pani Żaneta ze Stobrawskiego Parku Krajobrazowego przeprowadziła warsztaty przyrodniczo-plastyczne, na których dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek z życia wiewiórek i innych zwierząt, a także jak pomagać leśnym zwierzętom zimą. Później dzieci wykonały pracę plastyczną - wiewiórkę. Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia.

Bal Karnawałowy 2022

Dnia 14.01 w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy- niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wiele radości.

Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko.

Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele, wiele innych postaci i zwierzątek.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Wspaniała atmosfera na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.