Światowy Dzień Zwierząt - zbiórka karmy

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasze przedszkole zorganizowało zbiórkę karmy, aby wspomóc bezdomne zwierzaki,a także zwrócić uwagę dzieci na takie wartości jak: bezinteresowna pomoc, troska o potrzeby innych. Dzięki zaangażowaniu Rodziców i Dzieci, udało się nam zebrać 60 kg suchej karmy i 15 kg mokrej. Zebrane artykuły dnia 06.10. 2021 r zostały przekazane brzeskiemu schronisku ,, Przytul Psisko". Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli samotne czworonogi.

Dzieci uczą Rodziców

Nasze Przedszkole uczestniczy w kolejnej już III edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą Rodziców". W tym miesiącu zrealizowaliśmy pierwszą lekcję BEZPIECZNY UCZEŃ.

Włączamy się do ogólnopolskiej akcji #sadziMY

01 października nasze przedszkole włączyło się do akcji sadzenia drzew zainicjonowanej przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę.  Sadzonki młodych drzew otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Brzeg. Wspólnie z dziećmi posadziliśmy w ogrodzie sosny , świerki i jabłonie łącznie osiem młodych drzewek.

Copyright Topnet Š 2018. All Rights Reserved.